Великденски спортен турнир 2026 г.
С много настроение и ентусиазъм група „Звънче“ представи ДГ „Пролет“ в 26-ия Великденски спортен турнир на Трето основно училище „Христо Ботев“ – гр. Сандански.
Децата се включиха с усмивки, спортен дух и желание за победа, показвайки колко могат, когато са заедно. Гордеем се с тяхното старание и екипност!
Благодарим на организаторите за чудесната атмосфера и възможността да бъдем част от този празник на спорта!




